fbpx

Anna Krol Photography

Witaj, zapewnie łączy nas miłość do fotografii i kolekcjonowania wspomnień.

Przechowując zdjęcia, wzrasta w nas wrażliwość na to co przemija i to czego doświadczamy. Pielęgnowane latami uczucia, których obraz chcesz przechowywać na zawsze.

Nasze życie ma tych uczuciowych etapów bardzo wiele. Nasz ślub dobiega końca, dzieci dorastają, a my chcemy chociaż na sekundę wrócić i spojrzeć wstecz na życie, które stworzyłyśmy, którego najbliżsi byli lub są ważna częścią. A my znowu możemy, chociaż na sekundę, być w tym ważnym, pięknym momencie. Dla mnie to właśnie to jest największą wartością fotografii.

sesja-rodzinna-plener-Niepolomice

Nasze spotkanie zaczyna się już w tej chwili. Przypuszczam, że coś niesamowitego właśnie się dzieje w Twoim życiu i chcesz przedłużyć ten czas dla siebie i bliskich, a do historii którą kiedyś przywołasz potrzebny będzie Ci jeszcze obraz.

Najlepszy taki namacalny, nie tylko na dyskach komputera czy zapchanej pamięci telefonu. Taki obraz, który można dotknąć, który trwale przechowa Wasze zdjęcia na odbitkach czy w pięknych albumach, których sama sobie będziesz zazdrościć. To taki ważny element Twojego życia, który będziesz zawsze miała ze sobą.

A ja, naprawdę mam szczęście robić to, co kocham i kocham to, co robię. Najlepszy moment dla mnie w byciu fotografem to ta chwila, gdy pokazuje rodzinie lub nowożeńcom gotowy produkt naszej sesji, obserwowanie emocji na ich twarzach, albo czytanie wrażeń o efektach, których się kompletnie nie spodziewają. Dlatego mam nadzieję, że będę miała okazję podarować Tobie również to przeżycie.

Jakie sesje fotografuje

Sesje lifestylowe i reportażowe w plenerach i w domach, rodzinne, dziecięce, chrzciny, urodziny, naturalne sesje kobiece oraz śluby.

anna-krol-photography-portret

Pakiet Organic

Cena: 650 zł

dzień sesji: PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK

Czas trwania sesji: 1 godzina

15 zdjęć w formie elektronicznej

15 odbitek z białą ramką 13x19cm

Dodatkowe zdjęcie: 40zł

Wysyłka odbitek: 10zł

Udział w sesji wiąże się z akceptacją REGULAMINU.

Płatność odbywa się w dniu sesji.

Możliwość wykupienia imiennego vouchera na sesję

Pakiet Woodland

Cena: 950 zł

dzień sesji: PONIEDZIAŁEK – NIEDZIELA

Czas trwania sesji: 1-2 godziny

25 zdjęć w formie elektronicznej

25 odbitek z białą ramką 13x19cm zapakowanych w płócienną teczkę

Eko Album 5 kart (10 stron) – 20x20cm

Dodatkowe zdjęcie: 30zł

Wysyłka odbitek: 10zł

Udział w sesji wiąże się z akceptacją REGULAMINU.

Płatność odbywa się w dniu sesji.

Możliwość wykupienia imiennego vouchera na sesję

Pakiet Amber

Cena: 1550 zł

dzień sesji: PONIEDZIAŁEK – NIEDZIELA

Czas trwania sesji: 2-3 godziny

min 50 zdjęć w formie elektronicznej (wszystkie najlepsze zdjęcia)

30 odbitek z białą ramką 13x19cm zapakowanych w płócienną teczkę

Album Pro 20x20cm

Udział w sesji wiąże się z akceptacją REGULAMINU.

Płatność odbywa się w dniu sesji.

Możliwość wykupienia imiennego vouchera na sesję

Powyższe ceny dotyczą sesji zdjęć wykonywanych w Krakowie i Bochni oraz okolicach tych miast do 20 km. Sesje poza tymi lokalizacjami to koszt 3 zł za 1km podróży w obie strony. Miejsce i godzina sesji są sugerowane przeze mnie.

Nikt nie jest lepszy od Ciebie.

Stojąc przed obiektywem możesz być kim chcesz. W trakcie naszego spotkania chciałabym byś czuła się wyjątkowo. A wyjątkowo poczujesz się będąc taka jaka jesteś najlepsza.

Najlepsza jesteś w byciu sobą. Nie ma nikogo kto zrobi lepsza robotę w byciu tobą niż Ty. To dlatego właśnie moja fotografia skierowała się w kierunku life style. To właśnie na te prawdziwe szczere momenty, ruchy gesty uśmiechy wibracje czekam podnosząc aparat. Jesteśmy sobą, gdy przestajemy dbać o szczegóły, nie przeszkadzają nam włosy na oczach, pobrudzone od błota buty i mokre od deszczu ubrania. W tancu z dziecmi, na wietrze z kimś kogo kochasz, w objęciach bezpieczenstwa czy śmiejąc się w trawie do rozpuku gdy na chwile zapominasz gdzie i po co jesteś.

Spotykamy się, bo

kochacie życie, takie jakie jest, kochacie i szanujecie siebie i swoja przestrzeń, uwielbiacie przygody i przyrodę. Podróżujecie bez mapy, nie boicie się wiatru i nie przeszkadza wam brudna sukienka lub rozmierzwione włosy. Deszcz nie jest przeszkodą, a atrakcją. Ufacie mi w mojej artystycznej wizji, której jesteście częścią. Chcecie udokumentować wasze uczucia i autentyczne chwile będąc sobą z sobą. Moi klienci bardzo dużo dla mnie znaczą i często nasze spotkania kończą się przyjaźnią.

Nasze spotkania nie odbywają się w pośpiechu i poza efektem naszej pracy, ważne jest to jak spędzimy ten czas. Czas to najpiękniejsza rzecz, którą dajemy drugiemu człowiekowi.