fbpx

Anna Krol Photography

Gdy szanujesz ludzi z którymi pracujesz i kochasz swoją pracę to naturalne, że opinia na temat zdjęć, stylu, jakości oraz atmosfery w trakcie pracy jest szalenie ważna.
Bardzo dziękuję wszystkim tym, którzy skorzystali z moich usług i się nie zawiedli, a jednocześnie sprawili i nadal sprawiają, że mogę być na drodze swojego życia, życiowej podróży.
Poniżej znajdziecie opinie, moich klientów na temat naszej współpracy. Warto poświęcić trochę czasu, bo to dodatek, do tego co możecie zobaczyć w mojej galerii.
Jak niewiele trzeba, by sprawić komuś radość i sprawić by kochało się swoją pracę.

Co o mnie myślą moi ukochani klienci:
– KAMILA
ALWERNIA / POLSKA
Ania to profesjonalistka w każdym znaczeniu tego słowa. Nie tylko robi piękne, oryginalne, ponadczasowe zdjęcia, ale sprawia, że atmosfera podczas jej sesji jest tak niesamowita, że zaraz masz ochotę na kolejne spotkanie. Ania od lat robi zdjęcia naszym dzieciom i mam nadzieję, że w tym roku również uda nam się spotkać, tym razem na sesji całej naszej rodziny. Z całego serca polecam Anię wszystkim rodzinom i dziękujemy za coroczne pamiątki.
– EDYTA
DUBLIN / IRELAND
Dzięki Ani od wielu lat spotykając się na sesjach mamy wspaniałą pamiątkę. Nie mogę się napatrzeć na nasze wszystkie zdjęcia, mogę to robić godzinami! Każda sesja jest inna i każda wyjątkowa. Ma niesamowity talent, który widać na wszystkich naszych zdjęciach. Jest cudowną osobą, która tworzy niesamowitą atmosferę na sesji! Już nie możemy się doczekać następnej, na pewno będziemy wracać. Często zabierałam moją mamę, dzięki czemu mam najlepsze możliwe kadry pokazujące bliskość i miłość.
— MARTYNA
BALBRIGGAN/IRELAND
So I’ve been one of the luckiest people, who took a part in session with Anna. Not only she is professional in what she is doing, but also she puts her whole heart in the outcome of what we created together at the session. Pictures are amazing. Always comfortable around her. Cant recommend enough!
— MAŁGOSIA
KRAKÓW/POLSKA
Od Ani bije spokój i ciepło, wspaniała atmosfera udziela się wszystkim i już nikt nie czuje się jak na sesji zdjęciowej, tylko bawi się jak na rodzinnym spacerze. Nie da wybrać kilku zdjęć. Wszystkie są bajeczne. Aniu: dziękujemy za to, że pomogłaś nam zatrzymać te chwile. Na pewno wiosną zgłosimy się po nowe !!!
— SARAH
DUBLIN/IRELAND
Incredibly talented Woman that captures the best moments that last a lifetime. Insanely passionate and sensitive about what she does. This huge passion not only is letting out colour to the pictures but also emotions and feeling in your soul! You can’t put this into words you have to live it. And every time you look at the photos it will spark a smile on your face. Anna is one of those photographers that doesn’t make a difference between herself and her clients. She makes you feel at home and as if you known her your whole life. With her you can always be yourself which is something you can see in every detail of her work.
— ANN
SWORDS,IRELAND
So I’ve been one of the luckiest people, who took a part in session with Anna. Not only she is professional in what she is doing, but also she puts her whole heart in the outcome of what we created together at the session. Pictures are amazing. Always comfortable around her. Cant recommend enough!
— EDYTA
COPENHAGEN/DENMARK
Jako fotografka od lat namawiam moich klientów na zdjęcia rodzinne. Jednak sama nigdy takich zdjęć nie zrobiłam ze swoją gromadką. Czemu? Trudno było mi znaleść fotografa/fotografkę której zaufałabym na tyle, żeby umieć pracować z moimi nastolatkami nieznoszącymi fotografowania( ciekawe czemu?!). Aż któregoś dnia poznałam Anię, jej sposób fotografowania, pracy z ludźmi i obróbkę. Pomogła nam nawet dobrać ubrania, z czym miałam spory problem. Sesja to był właściwie spacer z rodzinką a efekty pomimo zimnego i szarego styczniowego dnia naprawdę fantastyczne. Po skończonej sesji żałowałam, że była to nasza pierwsza profesjonalna sesja fotograficzna. Polecam Ankę każdemu kto szuka naturalnych zdjęć.
— JULIA
KRAKÓW/POLSKA
To była sesja fotograficzna, podczas której nie zmuszaliśmy się do niczego. Nie było sztucznego pozowania, a cały proces był dobrą zabawą. Końcowy efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Zdjęcia są żywe, pokazują prawdziwe emocje i zatrzymały dla nas na zawsze to jesienne popołudnie. To był świetny pomysł, aby zrobić sobie taki prezent na rocznicę ślubu. Do albumu chce się wracać i oglądać go znowu i znowu. Dziękujemy za szybką realizację, za piękne fotografie, za dobre wspomnienia.
— JOANNA
DOBCZYCE/POLSKA
WOW, MEGA, PRZEPIĘKNE, CUDO – bardzo ciężko w kilku słowach opisać to co Ania Król dla nas stworzyła! Przepiękne kadry, genialne oko, fantastyczna atmosfera i ogromne zaangażowanie. Rzadko spotyka się ludzi z takim podejściem, z takimi umiejętnościami i z takim doświadczeniem, którzy tworzą relację, pamiętaną przez lata! Jeszcze raz dziękujemy i nie raz wrócimy!