fbpx

Anna Krol Photography

OPOWIADAM HISTORIE

A gdyby tak chociaz raz ktos na nas popatrzyl i wyzwolil migawke

gdy sie tego kompletnie nie spodziewamy i z najszczerszym usmiechem na twarzy zatrzymal w nas szczescie?

Anna Krol Photography portret

O TOBIE, O WAS

anna-krol-photography-portret

JAKA BĘDZIE

OTOCZONA
NATURĄ

TWOJA HISTORIA

Kocham ludzi, i lubię się nimi otaczać. Tymi bliskimi i tymi obcymi poznanymi przypadkiem przy kawie, obserwuje ich uśmiechy, oczy, gesty, relacje. Zagaduję do nieznajomych na spacerach z psem i uśmiecham się do przechodniów na pasach. Jestem otwarta, życzliwa, bardzo wrażliwa, nie uczę się na błędach, ani na swoich, ani innych. Ufam bezgranicznie, wybaczam. Jestem poważnie niepoważna.

Lubię deszcz i pochmurne niebo, białe zimowe wieczory, pod ciepłymi kocami i nastrój słuchając winyli. Widzę detale, na które większość ludzi nie zwróciłoby uwagi. Podróż samochodem, gdy jade sama trwa dwa razy dużej, bo zatrzyma mnie każde urokliwe miejsce, wychodzę, oddycham, żyję. Jakbym mogla w tej chwili być w jednym miejscu to przeniosłabym się w góry Wicklow z kawą ze Strbucksa w wygodnych kaloszach oglądała efekty Tandala, gdzie rozpraszające światło przedziera się przez gęste gałęzie drzew. Kadruję rzeczywistość, dodając jej kolorów, ale nie photoshopuje jej. Moje życie jest w delikatnych rawach i za to je lubie najbardziej.

obserwuję, słucham, jestem nieobecnie obecna w swoim i waszym świecie

UWIELBIAM OTACZAĆ SIĘ PIĘKNYMI RZECZAMI, PIĘKNYMI MIEJSCAMI, CIEKAWYMI LUDŹMI A POTEM SKLEJAĆ to NASTROJEM W PIĘKNE KADRY, Z KTÓRYCH BĘDZIECIE WSPOMINAĆ NASZ, WASZ WSPÓLNY CZAS. NAJPIĘKNIEJSZE W NASZEJ CODZIENNOŚCI TO NIE TYLE WSPOMNIENIA, KTÓRE UWIECZNIAMY, ALE CZAS KTÓRY POŚWIĘCAMY SOBIE I INNYM.

i jeszcze troche informacji o mnie

Anna Krol Photography, Dublin photographer, Malahide photographer, Swords Photographer, Krakow Photographer, Ireland photographer

z wykształcenia jestem:

FILM, KTÓRY WPŁYNAŁ NA MOJE ŻYCIE

psychologiem

Good Will Hunting

piosenka od której nie moge się uwolnić

mój drugi pierwszy dom:

GOLDEN HOUR – JVKE

Irlandia

mam słabość do

plany na 2023 rok:

lasu, gór i irlandii

MOJA KSIAZKA

marzenie:

INSPIRUJĄ MNIE:

nakręcić film na podstawie mojej KSIĄŻKI

Ludzie i ich historie.

biala kuchnia life style interiors kitchen

Niekuchennie od kuchni

W Kobieta.pl ukazał się ostatnio wywiad ze mną. Troche o fotografii, moich wnętrzach, powrocie do Polski. Zapraszam do lektury, poniżej cały –

wywiad

Wnętrza – pasja przy okazji

Jak przeniosłam Irlandię do moich wnętrz, rozmowa dla Dzień Dobry TVN –

Wnętrze, które jest wypadkową moich doświadczeń, podróży, życia w Irlandii, ważnych miejsc i osób które spotkałam oraz wrażliwości, która rozwinęła się między innymi dzięki fotografii.

Odcinek “Odpicowane mieszkanie”